Szanowni Państwo,
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, więcej informacji w naszej Polityce Prywatności        ZAMKNIJ
Znajdujesz sie w sekcji: Klub Jedynka

Celem działania Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ochota" jest miedzy innymi zaspokajanie potrzeb kulturalnych członków oraz ich rodzin. Zapewnienie rozrywki kulturalnej mieszkańcom, tym starszym i tym młodszym, możliwe jest dzięki działalności klubów osiedlowych. Kluby i zrzeszenia działały w ramach WSM już od lat trzydziestych, a przez cały okres powojenny, spółdzielnia organizowała zawody, konkursy, wyjazdy czy pokazy twórczości mieszkańców.

Dzisiaj każdy można wybrać się do jednego z dwóch klubów osiedlowych, Klubu STOKROTKA i Klubu JEDYNKA. Tam zajęcia od lat odbywają się niemal cały rok. Co więcej - duża część z nich jest całkowicie bezpłatna.


Klub Osiedlowy Jedynka

W klubie osiedlowym JEDYNKA działa około piętnaście sekcji organizujących zajęcia dla dzieci i dorosłych. W zajęciach plastycznych biorą udział już od lat mieszkańcy w każdym wieku. Ostatnio obserwujemy większe zainteresowanie zajęciami plastycznymi wśród seniorów, którzy poznają rozmaite techniki plastyczne rozwijające wyobraźnię.

Dzieci w wieku przedszkolnym mogą spotkać się na "Bajeczkach Jedyneczki", gdzie poznają najpiękniejsze bajki i bawią się przy muzyce, odgrywając proste scenki. Poważniejsze spotkania z teatrem prowadzi Grupa Ekspresji Dramatycznej.

Panie, które chcą wymienić się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu gospodarstwa domowego mogą wziąć udział w "Sekretach Pani Domu". Dużą popularnością cieszą się zajęcia dla seniorów "Rozwiń skrzydła - z komputerem na ty", które pozwalają opanować tajniki informatyki. Wiele chętnych przyciągają zarówno zajęcia aerobiku jak i jogi oraz sekcje taneczne.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z zajęć organizowanych w Klubie JEDYNKA.